Połącz się ze swoją Nieskończoną Mocą ∞ Zacznij podejmować Skuteczne Decyzje
∞ Dokonaj Całkowitej Transformacji Swojego Życia ∞

Gdy zaczynasz podejmować Skuteczne Decyzje, zostawiasz dotychczasowe wzorce walki i rozczarowań za sobą, zaczynasz kontrolować nie tylko to, czego doświadczasz na codzień, ale i swoje przeznaczenie.

Co sprawia, że program SKUTECZNE PODEJMOWANIE DECYZJI przynosi tak niezwykłe rezultaty?

Natychmiastowy efekt.

Korzyści płynących z tego niezwykłego systemu doświadczysz od razu, gdyż angażuje on Twoją świadomość i podświadomość. Twój umysł zaczyna natychmiast wchłaniać i reagować na otrzymane informacje. To oznacza, że doświadczasz kwantowego skoku w swoich wynikach już od PIERWSZEJ chwili, w której postanawiasz zostać Mistrzem Podejmowania Decyzji.

Strategia powtórek

Efektywność każdego etapu w programie Skutecznego Podejmowania Decyzji jest zwielokrotniona mocą powtórek, które na głębokim poziomie powodują zmiany w procesach myślowych, które są odpowiedzialne za Twoje rezultaty. Dzięki powtórkom SZYBKO i AUTOMATYCZNIE wykształcisz nawyki pewnego siebie Mistrza Podejmowania Decyzji. A dzięki dobrym decyzjom doświadczysz długotrwałego dobrobytu, zdrowia i obfitości.

Nowy styl życia

Każda nowa, zrealizowana przez Ciebie Decyzja, otwiera przed Tobą nowe, coraz bardziej ambitne poziomy aspiracji, osiągnięć oraz spełnienia. Twoje pragnienie, by być, robić i mieć więcej będzie zawsze ewoluować. Nigdy nie wygasną ani Twoje pragnienia, ani moc tej Metody. Stanie się ona Twoim nowym stylem życia, dającym Ci moc, by osiągnąć WSZYSTKO, czego sobie zażyczysz w głębi serca w każdej sferze swojego życia, do końca życia.

Czego się nauczysz?

Ten 4-tygodniowy Program sprawi, że krok po kroku:

Poznasz PRZYCZYNY Twojej obecnej sytuacji.

Nikłe zrozumienie prawdziwej przyczyny Twojej obecnej sytuacji owocuje słabymi postępami. Gdy przyczyna nie jest trafnie zdefiniowana (lub, co gorsza, nieuświadomiona), to rezultatem jest to, że często wybierasz to, czego nie chcesz.

Wyklarujesz swoje cele i zainstalujesz je na najgłębszym poziomie swojego umysłu

Każdy rezultat, którego doświadczasz w życiu (zarówno ten dobry, jak i ten zły) jest bezpośrednim wynikiem TWOICH DECYZJI – Twoich myśli, tych uświadomionych, i co ważniejsze, tych nieuświadomionych. Gdy Twój świadomy i podświadomy umysł są ze sobą spójne, to dokonujesz NAJLEPSZYCH WYBORÓW, a ich realizacji doświadczasz w niesamowitym tempie.

Zharmonizujesz Twoje DECYZJE z naturalnymi prawami Wszechświata.

Siły rządzące wszechświatem operują tak, by pomóc Ci w realizacji Twoich najskrytszych pragnień. Zharmonizuj klarowność swojego celu z naturalnym rytmem tych sił i otwórz się na możliwości, okazje oraz obfitość, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Jeżeli naprawdę chcesz doświadczyć zmian w swoim życiu, to musisz ich dokonać na głębokim poziomie.

Program SKUTECZNE PODEJMOWANIE DECYZJI jest kompleksowym programem do pracy samodzielnej, stworzonym tak, by przez Twoje PODEJMOWANIE DECYZJI umożliwić Ci pozytywną, głęboką i stałą zmianę w każdej strefie Twojego życia np.

Z

Pozbycie się długów

Z

Awans w pracy

Z

Nowy dom

Z

Poprawa zdrowia

Z

Budownie zamożności

Z

Lepsze relacje

Z

Redukcja wagi

Z

Lub KAŻDY inny cel, na który się zdecydujesz

Program SPD został stworzony przez Agnes Khan

To nie jest kolejny „program online”. To prawdziwa historia przekształcona w POTĘŻNĄ WIEDZĘ o tym, jak uzdrowić siebie, osiągnąć sukces w biznesie, stworzyć kochającą rodzinę oraz mieć spokój i harmonię w życiu.

Z mentoringu Agnes skorzystało już bardzo wiele osób, pośród nich byli ambasadorzy, ministrowie, kadra najwyższego szczebla w korporacjach, którzy przyswoili oraz obecnie stosują metodę SPD w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji i Kanadzie.

Często zadawane pytania

Dla kogo jest ten program? (dla mężczyzn, kobiet, czy jest jakiś przedział wiekowy, dla zaawansowanych czy początkujących?)

Kurs jest stworzony tak, aby wspierać ludzi w każdym wieku, na każdym etapie życia, z różnymi doświadczeniami i różnych ścieżkach życiowych – dostosowuje się on do Ciebie, bez względu na to, czy dopiero jesteś na początku tej głębszej ścieżki życiowej, czy podróżujesz nią od jakiegoś czasu (i na każdym etapie pomiędzy!).

Jakich konkretnych wyników mogę oczekiwać po 4 tygodniach?

Po zakończeniu Twojej 4-tygodniowej podróży, wyjdziesz do świata jako głęboce świadomy współkreator z Wszechświatem, odmieniona istota ludzka nasycona swoim własnym wyższym potencjałem. Na codzień zauważysz, że codzienne sprawy układają się o wiele sprawniej. Zauważysz też subtelne – i nie tak subtelne! – zmiany, ponieważ będziesz lepiej i z lekkością zarządzać sobą w czasie oraz przyciągać ludzi i zasoby, których potrzebujesz. Będziesz w stanie szybciej zdobywać nowe umiejętności, zyskasz więcej energii i wiele innych, niezwykłych zmian. Wtedy zaczniesz naprawdę błyszczeć i zaczniesz kroczyć swoją drogą jako prawdziwie spełniona istota!

Ile godzin tygodniowo muszę poświęcić na kurs?

Zalecamy, by codziennie przeznaczyć 30 minut na wysłuchanie nagranej lekcji oraz 15 minut na zrobienie części praktycznej i refleksje.

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Tak długo, jak kurs będzie dostępny na naszej stronie! Możesz również pobrać materiały na swój komputer, aby je mieć zawsze pod ręką i móc zgłębiać swoje odkrycia nawet długo po zakończeniu programu.

Co mówią o programie jego uczestnicy?

“Dzień dobry Agnes ☺️😍miałam już jakiś czas temu do Ciebie napisać, pamiętam jak mi powiedziałaś na naszym spotkaniu, że jestem gotowa na wielki sukces, jakoś wtedy nie mogłam w to uwierzyć, nie czułam się gotowa, ale od kilku tygodni czuję się gotowa na takie bardzo duże sukcesy i powiem Ci że się bardzo dużo dzieje i zmienia każdego dnia ☺️kocham żyć z tą lekkością i tym szczęściem, wdzięcznością, ja dopiero teraz wiem doskonale o czym Ty mówiłaś na tych spotkaniach ☺️dziękuję, bo to dzięki Tobie zaczęła się moja przemiana ❤️”
Joanna M

UK