Programmes

SKUTECZNE PODEJMOWANIE DECYZJI

Read More
Program zawiera 4 Moduly – jeden na każdy tydzień, w którym znajdziesz 20-30 minutowe lekcje video, 4 medytacje, oraz Zeszyt ćwiczeń na każdy tydzień – ćwiczenia ilustrują koncept każdej lekcji oraz dają możliwość i narzędzia wprowadzenia tej wiedzy do codziennego życia. Skuteczne Podejmowanie decyzji to prosta metoda dzięki której możliwa jest osobista transformacja.
Ten Program nie ma daty ważności. Masz do niego nieograniczony dostęp.

Pozbywamy się Alergii bez Leków

Read More
Pozbywamy się Alergii bez Leków to Program MASTERCLASS, który zawieraja cztery, 60-minutowe widea, listę produktów i ich właściwości, oraz zrównoważone według 5 – Smaków Zdrowia przepisy. Ilustrują one kluczowy koncept sezonowości. Każda lekcja to przekaz wiedzy merytorycznej z zakresu żywienia, jak również praktyczne narzędzia do wykorzystania podczas alergii, astmy czy innych problemów skórnych.
WAŻNE:Ten Program Online nie ma terminu ważności. Jest dla Ciebie na zawsze. Proszę skonsultuj swojego lekarza przed zastosowaniem się do zaleceń Programu.

GPS TWOJEGO SUKCESU

Read More
Program w którym znajdziesz 30-40 minutowe lekcje video ( w sumie ok 10h), 2 medytacje, BONUSOWE WYKŁADY z Agnes Khan oraz Zeszyt ćwiczeń. Podczas słuchania wideo będą również zadawane ćwiczenia dające możliwość i narzędzia wprowadzenia tej wiedzy do codziennego życia. GPS TWOJEGO SUKCESU to prosta metoda dzięki której możliwa jest osobista i profesjonalna transformacja. Dzięki audytowi który jest w Programie, łatwiej będzie Ci zdecydować od czego zacząć swoją pracę.

Ten Program dostępny jest przez 365 dni.