Testimonials

Monika G.
Accountant from London, UK

Gosia G.
Bestselling author, The Expansion Game creator, coach.

Kamilla S.
From London, UK

Lukasz D
Polish

Dominika F.
Polish

Effective Decision Making
Attendees of my seminar

Effective Decision Making

Effective Decision Making
Attendees of my seminar

Ash P.
Community Engagement Manager

Agnieszka S
Artist, lives in the UK

Anna F.
CEO Szkolenia OZE, in Polish

Anna B.
ekspert medycyny komplementarno- holistycznej, właścicielka kliniki zdrowia

Agnieszka D.
Teacher

“When Agnes speaks about manifesting it deeply shifts something inside me. Her personal stories and her powerful conviction and faith make it feel like miracles are truly possible for everyone. I can’t recommend Agnes highly enough!”
Aishling M

at Aishling Mooney Spiritual Biz, Success Mentor & Angel Intuitive.

“I would definitely recommend Effective Decision Making . The journey is mind blowing and Agnes is the best mentor you could wish for. She helps , explain , always answer your questions and the main thing is she believes in you more then you believe in yourself. The guide is very easy to follow and the results you can see so effectively. So happy I found Agnes.”
Maya P

Wife and mother of 2 boys. West Yorkshire.

“My life has changed completely since I met Agnes. Thanks to her, me and my son got rid of allergy and I start to living more balanced life. I highly recommend all mindset sessions, workshops and seminars with Agnes Khan.”
Natalia J

Entrepreneur from Reading, the UK

“Agnes has an incredible personality and is very passionate and dedicated to her clients. She has a unique sense of leading people through new ways of thinking and showing different ways of achieving. I fully recommend her and her team to review your life and discover new balance”.
Katarzyna V.

Social entrepreneur, publisher, beauty business motivator.

“Agnes is a great soul with fantastic energy and after a moment with her, you feel your vibrations rise. The heart she gives to people supported by the knowledge she has is incredible. Every conversation with Agnes is so enlightening and powerful that even if you think you are in the darkest moment of your life, she would bring a lot of positive aspects to you and show you a different perspective so you find you inner strength and solutions to solve problems. I am grateful I have Agnes in my life.”
Magda W

Teacher from Reading, the UK

“Agnes Khan is a powerful leader, guide, and traine.
Her ability to inspire individuals and teams to reach for the GREATNESS within is unparalleled.
Authentic, Powerful, Generous and Spiritually guided Agnes is in a league of her own when it comes to showing humanity the path to Greatness in each and every one of us. She is one of that that I call a WISE WOMAN.”
Bolutiwi A

Transformational coach and inspirational leader

EDM – to była jedna z moich najlepszych decyzji 😍
Agnes poznałam na evencie w Londynie. Ujęła mnie lekkością kreowania swojej rzeczywistości. Ona nie tylko mówiła o tym wszystkim co już wiedziałam z innych kursów, szkoleń i książek, ona tym żyje. I to tak mocno z niej emanuje, że nie da się tego nie poczuć. Dla Agnes niemożliwe staje się możliwe i tak właśnie jest. Jej mindset mnie zachwycił.
Ja też tak chcę!
Podjęłam decyzję i rozpoczęłam 4 tyg program EDM. Jestem dopiero w 1/3 drogi a w życiu jakby lżej i coraz więcej odwagi do spełniania wielkich marzeń i wokół wszystko sprzyja 🥰.
Jeśli przerobiłaś/eś dziesiątki kursów, szkoleń, coachingów i książek. Od lat jestes w rozwoju osobistym i duchowym i w Twoim życiu wciąż coś nie działa, choćby jeden aspekt twojego życia, czegoś Ci brak, coś uwiera, blokuje, nie możesz ruszyć w swoją wymarzoną podróż lub nie wiesz dokąd pójść, jaką drogę wybrać lub myślisz, że coś dla Ciebie nie jest już możliwe, to z całego serca, szczerze polecam Ci Agnes i jej prpgram EDM.

Ten program to będzie Twoja osobista podróż i trzeba będzie włożyć w to “trochę” pracy a umysł będzie podpowiadał, że to nudne, żmudne, zbyt trudne i bezsensu. Ale jeśli wytrwasz, to dotrzesz do miejsca spokoju, gdzie życie płynie lekko, manifestacje się spełniają w mgnieniu oka i niemożliwe jest w zasięgu ręki.

Wartością dodaną i bezcenną jest wsparcie Agnes na każdym etapie przerabiania 4 tygodniowego procesu.

Agnes, Dziękuję że jesteś 🤗💚❤️💚

Dorota B

Opera singer, UK

Kochana bardzo chciałam Ci podziękować za „Program Skuteczne Podejmowanie Decyzji”, który odmienił moje życie o 180stopni. Wyciszyły Moja przeszłość co spowodowało odblokowanie Moich emocji i zminimalizowanie ich do minimum( 1-2% gdzie zostały ale to jest nic w porównaniu tego co było).

Największa jednak przemianę zaczęłam zauważać kiedy Agnes została moją mentorką. Nasze co 6 tyg spotkania zoom Odkrywają we Mnie takie poczucie własnej wartości co żaden nauczyciel w szkołach nie potrafi tego dokonać.

Co raz uświadamia Sobie że Całe Moje życie to JA a nie moja rodzina. To Ja chce czuć się dobrze i osiągać sukcesy, To Ja jestem numerem 1 w cały tym naszym świecie i to JA jestem najważniejsza.

Czasem myślę że robie mało a przy kolejnym naszym spotkaniu okazuje się ( i Ja sama sobie to uświadamiam) że jestem o kilkanaście stepow dalej i do tego bardziej świadoma.
Zmienia się we mnie wszystko:

– wymowa
– ludzie którzy się pojawiają nie oceniają, nie krytykują czy nie zazdroszczą
– negatywni sami odeszli lub dali mi do zrozumienia że Ja ich już nie potrzebuje w moim życiu
– planowanie staje się łatwiejsze
– i co najważniejsze że Ja jestem Szczęśliwa ❤️

Magdalena Kolibska

UK